Chcesz aby Twoje aplikacje i systemy działały wydajnie?

Jednym z kluczowych elementów, które o tym decydują są macierze dyskowe. Obecnie coraz więcej organizacji sięga po technologię macierzy FLASH aby dodać mocy swoim danym.

Macierze All Flash

Spory czas temu dyski Flash wkroczyły w rynek konsumencki. Obecnie technologia All Flash zmienia standardy systemów produkcyjnych dostarczając wysokiej wydajności i skalowalności. Parametry IOPS oraz pojemności jakie zapewniają macierze All Flash pozwalają przeznaczyć je na potrzeby najbardziej wymagających aplikacji, systemów Business Intelligence, AI, wirtualizacji.  Działy IT docenią technologie macierzy All Flash za prostotę integracji z posiadanym środowiskiem i łatwość codziennej administracji. Ponadto macierze All Flash klasy enterprise pozwalają zapewnić wysoki poziom dostępności i bezpieczeństwa danych, a to jednej z najbardziej istotnych parametrów zarówno z perspektywy biznesowej jak i technologicznej!

TECHNOLOGIA

 • Wydajne i skalowalne rozwiązanie

  Nawet do 300k IOPS i nawet do 3 PB z interfejsami Fibre Channel i iSCSI

 • Prostota użytkowania

  Szybka integracja z serwerami. Podłączenie Fibre Channel lub iSCSI. Instalacja i wdrożenie w 2 godziny!

 • Szeroki wachlarz zastosowań

  Idealna dla baz i aplikacji takich jak Microsoft Exchange, SQL, SharePoint, Oracle.
  Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu prywatnej chmury – VMware lub Microsoft Hyper-V, na potrzeby wirtualnych desktopów i katalogów danych.

BIZNES

 • Wysoka dostępność aplikacji biznesowych

  Nawet kilkukrotny wzrost wydajności systemów IT. Więcej wydajności na potrzeby analityki danych, aplikacji, baz. Odczuwalne dla użytkownika przyspieszenie działania aplikacji.

 • Bezpieczeństwo danych firmowych

  Odpowiednia protekcja przechowywanych danych. Redundancja komponentów.

 • Nowoczesna technologia w korzystnej cenie

  Mega szybka macierz w super cenie. Najlepszy współczynnik ceny do wydajności. 

Czego dotyczy promocja?

Firma NetApp od lat specjalizuje się w produkcji technologii pamięci masowych. Ich doświadczenie oraz specjalizacja w tych obszarze zachęcają do przyglądnięcia się bliżej ofercie. Promocja obejmuje dwie przykładowe konfiguracje macierzy NetApp All Flash EF280 w bardzo rozsądnych cenach.

Macierz EF280 na dobry start

2 kontrolery
12 dysków 1600 GB SSD
interfejs 16 Gb FC/ 10 Gb Ethernet
95 tyś IOPS
3 lata gwarancji NBD
usługa instalacji
szkolenie z administracji

Od 13 500 EUR*

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Aby otrzymać ofertę handlową zapraszamy do kontaktu z nami.

Pojemna EF280 na większe potrzeby

2 kontrolery
13 dysków 2800 GB SSD
interfejs 16 Gb FC/ 10 Gb Ethernet
95 tyś IOPS
3 lata gwarancji NBD
usługa instalacji
szkolenie z administracji

Od 20 800 EUR*

Czy ta technologia jest dla Twojej organizacji?

Macierz All Flash nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy związane z wydajnością czy dostępnością danych. Jakkolwiek w wielu środowiskach przynosi istotną poprawę tych parametrów.

Zdajemy sobie sprawę, że decyzji o zakupie tego typu technologii nie podejmuje się spontanicznie. Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną ofertą poprzez konsultację online z naszym inżynierem. Możliwe jest również przetestowanie macierzy demo w środowisku. Rozmowa i testy nie zobowiązują do zakupu, pomagają natomiast ocenić czy taka technologia w konkretnym środowisku sprawdza się i przynosi konkretne rezultaty. Naszym celem jest oferowanie rozwiązań, które są odpowiedzią na realne problemy.

Konsultacja online

 • Bezpłatna rozmowa z inżynierem
 • Realna ocena potrzeb
 • Omówienie technologii
 • Dobór rozwiązania

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.

6 + 1 = ?

O nas

Jesteśmy zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze systemów pamięci masowych i kopii bezpieczeństwa. Współpracujemy z firmami i instytucjami dostarczając technologie i usługi odpowiadające na problemy w obszarach składowania danych, wydajności zasobów, bezpieczeństwa danych. W swojej pracy chcemy wykazywać się zrozumieniem drugiej strony, wiarygodnością i odpowiedzialnością. Od kilku lat jesteśmy partnerem firmy Netapp dostarczając i wdrażając ich rozwiązania macierzy dyskowych.

EXnIT Sp. z o.o.

ul. Podole 60
30-394 Kraków
[Krakowski Park Technologiczny]

Telefon: +48 123751478
E-mail: info(at)exnit.com

NIP: 676-247-75-02
Regon: 123160375
KRS: 0000516959

@Copyright Exnit Sp. z o.o. 2020