Exnit w Dolinie Krzemowej – Notatka

Pod koniec marca 2017 roku mieliśmy przyjemność odwiedzić zagłębie technologiczne – Dolinę Krzemową i reprezentować Exnit w rozmowach z potencjalnymi klientami i inwestorami podczas Global Venture Forum, które odbyło się w San Francisco. Podczas pobytu
odbyliśmy szereg spotkań z inwestorami, akceleratorami oraz organizacjami pracującymi w przemyśle IT.

 

 

Uczestnicząc w Global Venture Forum nawiązaliśmy relacje nie tylko z inwestorami ale i z potencjalnymi klientami oraz poznaliśmy ich oczekiwania co do współpracy z firmami z naszej części globu. Na uwagę zasługuje też odwiedzona przez nas w San Franciso Polish Investment and Trade Agency S.A., której otwartość na współpracę i wsparcie polskich firm w wejściu na rynek amerykański jest godna polecenia.

 

 

Na koniec tej krótkiej notatki chcieliśmy pokazać Wam zdjęcie z miejsca, w którym kiedyś urzędował SUN Microsystems. Zapewne wielu z Was kojarzy tę firmę. Obecnie mieści się tu Facebook, który jak dowiedzieliśmy się, celowo pozostawił stare logo Sun Microsystems aby przypominało ono, że rynek IT bardzo mocno się zmienia i należy się rozwijać aby nie zostać w tyle.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych doświadczeniach z wizyty zachęcamy do kontaktu.